Mont-de-Lans
Areny
Narty z bazy Mont-de-Lans
Areny dostępne z tej bazy i sposób dotarcia do wyciągu.
Jak dojechać do: Les Deux Alpes
- 6.5 km drogą, około 8 min
- Linie autobusowe do ośrodka: T73
- Najbliższy wyciąg: Mont-de-Lans, 321 m od miejscowości
- Gmina Les Deux Alpes: 1910 mieszkańców (2023), 1655 m n.p.m.
Wypożyczalnie nart
Wypożyczalnia nart — Mont-de-Lans
Wypożyczalnie przy bazie, oceniane wg reputacji Google, popularności, udogodnień i odległości.
01
Skiset - Sports Village 1800
Nasza rekomendacjaReputacja0.0
Liczba opinii0.0
Udogodnienia10.0
Odległość od centrum8.4
Nasza ocena
Zarezerwuj online8.4/ 10
02
Sport 2000 - FL Sport
WiceliderReputacja0.0
Liczba opinii0.0
Udogodnienia10.0
Odległość od centrum8.1
Nasza ocena
Zarezerwuj online8.3/ 10
03
Sport 2000 - La Skirie
Trzecie miejsceReputacja0.0
Liczba opinii0.0
Udogodnienia10.0
Odległość od centrum6.9
Nasza ocena
Zarezerwuj online7.9/ 10
Podróż
Jak dojechać do Mont-de-Lans z nartami — lotniska, pociągi, transfery
Brak lotniska na sensownej odległości.
Lecisz z nartami? Większość linii bierze jeden pokrowiec na pasażera jako sprzęt sportowy, często za opłatą. Sprawdź zasady bagażowe przed rezerwacją. Poradnik transportu nart wkrótce
WSKAZÓWKI PODRÓŻNE
- Podróż pociągiem: Pokrowce z nartami jadą jako bagaż w większości europejskich pociągów; linie alpejskie często mają stojaki.
Odkryj Mont-de-Lans
Wybierz arenę, zarezerwuj nocleg i zacznij swój wyjazd na narty.