Les Gets
Areny
Narty z bazy Les Gets
Areny dostępne z tej bazy i sposób dotarcia do wyciągu.
Jak dojechać do: Le Crêt Roti
- 16.3 km drogą, około 22 min
- Brak rozkładowej linii autobusowej do ośrodka — samochód lub taksówka.
- Gmina Les Gets: 1227 mieszkańców (2023), 1172 m n.p.m.
Wypożyczalnie nart
Wypożyczalnia nart — Les Gets
Wypożyczalnie przy bazie, oceniane wg reputacji Google, popularności, udogodnień i odległości.
01
Jordan's Sports
Nasza rekomendacjaReputacja0.0
Liczba opinii0.0
Udogodnienia10.0
Odległość od centrum10.0
Nasza ocena
Zarezerwuj online9.0/ 10
02
Grenier à ski
WiceliderReputacja0.0
Liczba opinii0.0
Udogodnienia10.0
Odległość od centrum10.0
Nasza ocena
Zarezerwuj online9.0/ 10
03
The Hub
Trzecie miejsceReputacja0.0
Liczba opinii0.0
Udogodnienia10.0
Odległość od centrum10.0
Nasza ocena
Zarezerwuj online9.0/ 10
Podróż
Jak dojechać do Les Gets z nartami — lotniska, pociągi, transfery
Brak lotniska na sensownej odległości.
Lecisz z nartami? Większość linii bierze jeden pokrowiec na pasażera jako sprzęt sportowy, często za opłatą. Sprawdź zasady bagażowe przed rezerwacją. Poradnik transportu nart wkrótce
WSKAZÓWKI PODRÓŻNE
- Podróż pociągiem: Pokrowce z nartami jadą jako bagaż w większości europejskich pociągów; linie alpejskie często mają stojaki.
Odkryj Les Gets
Wybierz arenę, zarezerwuj nocleg i zacznij swój wyjazd na narty.